Senioren zelf aan zet

Op 14 november 2024 kwamen zo’n 60 ouderen bijeen om zich te informeren en te praten over hun toekomst. Vooral met het idee dat je steeds meer zelf moet regelen. En dus ook tijdig moet nadenken over wat er op je afkomt. Als je je goed voorbereidt krijg je minder verrassingen. Tijdens de bijeenkomst hebben aanwezigen een vragenlijst ingevuld. In het SeniorenJournaal is een samenvatting van de resultaten gepubliceerd.

De volledige evaluatie is hier te lezen.

Deel dit bericht:

Andere nieuwsberichten

Ouderen kunnen meer

‘Ouderen kunnen soms prima hun eigen steunkousen uittrekken’ Iedereen elke dag standaard onder de douche zetten en rekverband verwisselen? Daar

Lees meer

Infowijzer senioren

Wist u dat Avedan allerlei nuttige informatie voor ouderen onderbrengt in een “Infowijzer senioren”? Informatie over gezondheid, wonen, voeding, verzorging,

Lees meer

Zomerschool 2025

De Zomderschool 2025 wordt gehouden van 28 juli t/m 1 augustus. Een week vol activiteiten. De inschrijftermijn is inmiddels verstreken.

Lees meer