Almelo Speld voor Theo Zijlstra

Waardering vanuit de stad

De 77e jarige Theo Zijlstra heeft de Almelo Speld gekregen. Deze werd hem opgespeld in het Stadhuis door burgemeester Richard Korteland. Theo Zijlstra was vele jaren werkzaam in het maatschappelijk werk en is op vrijwillige basis na zijn pensioen gewoon doorgegaan met divers werk. Burgemeester Korteland noemde tal van functies die Zijlstra bekleed heeft en vooral hoe hij daar veel positieve uiting aan gaf en opkwam voor alle lagen van de bevolking. Ook vertelde de burgemeester dat Theo binnen die verschillende functies zoveel mogelijk aanstuurde op samenwerking. “Maar dat is niet altijd makkelijk , weet ik ook uit eigen ervaring”, gaf de burgemeester aan.

Theo Zijlstra was oprichter en voorzitter van de WMO adviesraad. Hij was een belangrijke schakel in de clientondersteuning en hij was ook jarenlang voorzitter van Almelo Sociaal (waar COSBO mee samenwerkt). “Ik ben heel blij met deze speld, omdat het een waardering is vanuit het college en de stad zelf”, aldus Theo Zijlstra.

Deel dit bericht:

Andere nieuwsberichten

Ouderen kunnen meer

‘Ouderen kunnen soms prima hun eigen steunkousen uittrekken’ Iedereen elke dag standaard onder de douche zetten en rekverband verwisselen? Daar

Lees meer

Infowijzer senioren

Wist u dat Avedan allerlei nuttige informatie voor ouderen onderbrengt in een “Infowijzer senioren”? Informatie over gezondheid, wonen, voeding, verzorging,

Lees meer

Zomerschool 2025

De Zomderschool 2025 wordt gehouden van 28 juli t/m 1 augustus. Een week vol activiteiten. De inschrijftermijn is inmiddels verstreken.

Lees meer